Valar Biform AL K20 - 20 l


Valar Biform AL je speciální separační prostředek s vylepšenou biologickou odbouratelností vyrobený na základě vysoce rafinovaného minerálního oleje kombinovaného s rostlinnými estery a povrchově aktivními přísadami.

Používá se pro zajištění snadné separace betonové směsi od forem při výrobě stavebních prvků,  při výrobě výrobků, u kterých je požadována vysoká kvalita povrchu bez pórů, trhlin a jiných rušivých vlivů. Prostředek má dobrou přilnavost a antikorozní vlastnosti. Je dodáván v přímo použitelném stavu a ihned po nanesení na čisté a suché formy je možné plnit betonovou směs. Lze jej aplikovat na dřevěné, kovové i plastové formy, a to vzhledem k jeho nízké viskozitě nejvýhodněji rozprašovací tryskou. Jeho spotřeba závisí na způsobu nanášení a druhu formy. Vzhledem ke složení prostředku je žádoucí nanášení oleje v co nejmenší možné vrstvě.

Valar Biform AL:

  • vyznačuje se velmi dobrými separačními vlastnostmi a velmi dobrou kvalitou povrchu výrobků
  • je charakteristický nízkým výnosem oleje
  • je doporučen pro teplotní rozsah použití -20°C až 70°C

Ceník balení

Zboží běžně expedujeme do 2 pracovních dní

ProduktBaleníCenaMnožstvíVložit
Valar Biform AL K2020 lCeníková:  1 925,00 Kč (1 590,91 bez DPH)
Eshop: 1 347,00 Kč (1 113,22 bez DPH)
-+
Valar Biform AL NSL210 lCeníková:  17 850,53 Kč (14 752,50 bez DPH)
Eshop: 12 600,82 Kč (10 413,90 bez DPH)
-+

Poznámka: Veškeré ceny jsou v Kč a jsou určeny maloodběratelům

Máte otázku ohledně tohoto produktu? Kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.